IDSD-10-D-07.10-G
제조업체 부품 번호:
IDSD-10-D-07.10-G
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Length :
0.592' (180.34mm, 7.10")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)