IDSD-10-D-04.625-G
제조업체 부품 번호:
IDSD-10-D-04.625-G
제조업체/브랜드:
Samtec, Inc.
설명의 일부:
INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Samtec, Inc.
제품 카테고리 :
직사각형 케이블 어셈블리
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
Features :
Length :
0.385' (117.35mm, 4.62")
Number of Positions :
20
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)