W3A45C223KAT2A
제조업체 부품 번호:
W3A45C223KAT2A
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP ARRAY
재고 상태:
4,842
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
커패시터 네트워크, 어레이
Capacitance :
0.022µF
Circuit Type :
Isolated
Dielectric Material :
Ceramic
Height - Seated (Max) :
0.053" (1.35mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Capacitors :
4
Package / Case :
0612 (1632 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Supplier Device Package :
0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient :
X7R
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V