W3A41A221KAT2A
제조업체 부품 번호:
W3A41A221KAT2A
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP ARRAY 220PF 100V NP0 0612
재고 상태:
12,374
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
커패시터 네트워크, 어레이
Capacitance :
220pF
Circuit Type :
Isolated
Dielectric Material :
Ceramic
Height - Seated (Max) :
0.053" (1.35mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Capacitors :
4
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Supplier Device Package :
0612 (1632 Metric)
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
100 V