CA0508KRX7R8BB102
제조업체 부품 번호:
CA0508KRX7R8BB102
제조업체/브랜드:
YAGEO Group
설명의 일부:
CAP ARRAY 1000PF 25V X7R 0508
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
YAGEO Group
제품 카테고리 :
커패시터 네트워크, 어레이
Capacitance :
1000pF
Circuit Type :
Isolated
Dielectric Material :
Ceramic
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Capacitors :
4
Package / Case :
0508 (1220 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Supplier Device Package :
0508 (1220 Metric)
Temperature Coefficient :
X7R
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
25 V