B37940R5330K041
제조업체 부품 번호:
B37940R5330K041
제조업체/브랜드:
EPCOS (TDK)
설명의 일부:
CAP ARRAY 33PF 50V NP0 0805
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
EPCOS (TDK)
제품 카테고리 :
커패시터 네트워크, 어레이
Capacitance :
33pF
Circuit Type :
Isolated
Dielectric Material :
Ceramic
Height - Seated (Max) :
0.033" (0.85mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Capacitors :
4
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Supplier Device Package :
0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient :
C0G, NP0
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V