ECJ-RVF1E104Z
- 제조업체 부품 번호:
- ECJ-RVF1E104Z
- 제조업체/브랜드:
- Panasonic
- 설명의 일부:
- CAP ARRAY 0.1UF 25V Y5V 1206
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Panasonic
- 제품 카테고리 :
- 커패시터 네트워크, 어레이
- Capacitance :
- 0.1µF
- Circuit Type :
- Isolated
- Dielectric Material :
- Ceramic
- Height - Seated (Max) :
- 0.037" (0.95mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Capacitors :
- 4
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Supplier Device Package :
- 1206 (3216 Metric)
- Temperature Coefficient :
- Y5V (F)
- Tolerance :
- -20%, +80%
- Voltage - Rated :
- 25 V