CAP-45/7.5/440R
- 제조업체 부품 번호:
- CAP-45/7.5/440R
- 제조업체/브랜드:
- Littelfuse
- 설명의 일부:
- CAP FILM 45UF/7.5UF 370-440V RND
- 재고 상태:
- 10
- 제조사 :
- Littelfuse
- 제품 카테고리 :
- 커패시터 네트워크, 어레이
- Capacitance :
- 7.5µF, 45µF
- Circuit Type :
- Dielectric Material :
- Polypropylene (PP) Film, Metallized
- Height - Seated (Max) :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Capacitors :
- 2
- Package / Case :
- Radial, Can - QC Terminals
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Ratings :
- Size / Dimension :
- Supplier Device Package :
- Temperature Coefficient :
- Tolerance :
- ±3%
- Voltage - Rated :
- 440 V