CKCM25X7R1E472M
제조업체 부품 번호:
CKCM25X7R1E472M
제조업체/브랜드:
TDK Corporation
설명의 일부:
CAP ARRAY 4700PF 25V X7R 0504
재고 상태:
314
제조사 :
TDK Corporation
제품 카테고리 :
커패시터 네트워크, 어레이
Capacitance :
4700pF
Circuit Type :
Isolated
Dielectric Material :
Ceramic
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Capacitors :
2
Package / Case :
0504 (1410 Metric)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Supplier Device Package :
0405 (1012 Metric)
Temperature Coefficient :
X7R
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
25 V