IDSD-04-D-09.84-R
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-04-D-09.84-R
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Contact Finish :
- Gold
- Length :
- 0.820' (249.94mm, 9.84")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)