IDSD-07-D-03.70-G
제조업체 부품 번호:
IDSD-07-D-03.70-G
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Length :
0.308' (94.00mm, 3.70")
Number of Positions :
14
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)