IDSD-08-S-10.63-G
제조업체 부품 번호:
IDSD-08-S-10.63-G
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Gold
Length :
0.886' (270.00mm, 10.63")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)