IDSS-08-D-14.00-G
- 제조업체 부품 번호:
- IDSS-08-D-14.00-G
- 설명의 일부:
- CABLE ASSY 8 POS SKT-SKT 14.00"
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Length :
- 1.17' (355.62mm)
- Pitch - Cable :
- 0.100" (2.54mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)