IDSD-05-D-07.87-RW
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-05-D-07.87-RW
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Reverse Wiring
- Length :
- 0.656' (199.90mm, 7.87")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)