STX-3500-5NTR
제조업체 부품 번호:
STX-3500-5NTR
제조업체/브랜드:
Kycon
설명의 일부:
CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A
재고 상태:
2,916
제조사 :
Kycon
제품 카테고리 :
오디오 커넥터
Actual Diameter :
0.142" (3.60mm)
Connector Type :
Phone Jack
Features :
Board Guide
Gender :
Female
Industry Recognized Mating Diameter :
3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Insulation Color :
Internal Switch(s) :
Two Switches
Mounting Type :
Surface Mount, Right Angle
Number of Positions/Contacts :
3 Conductors, 5 Contacts
Operating Temperature :
-25°C ~ 85°C