TCSD-05-S-08.66-01
제조업체 부품 번호:
TCSD-05-S-08.66-01
제조업체/브랜드:
Samtec, Inc.
설명의 일부:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Samtec, Inc.
제품 카테고리 :
직사각형 케이블 어셈블리
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.722' (220.00mm, 8.66")
Number of Positions :
10
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)