RF174-01SP1-04SP3-0152
제조업체 부품 번호:
RF174-01SP1-04SP3-0152
제조업체/브랜드:
Samtec, Inc.
설명의 일부:
CBL SMA M TO BNC M 152MM
재고 상태:
25
제조사 :
Samtec, Inc.
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
BNC Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-174
Color :
Black
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
5.984" (152.00mm)
Operating Temperature :
-50°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms