IDSD-05-S-08.25-ST8
제조업체 부품 번호:
IDSD-05-S-08.25-ST8
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.687' (209.55mm, 8.25")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)