FFSD-03-S-07.87-01
제조업체 부품 번호:
FFSD-03-S-07.87-01
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Number of Positions :
6
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)