35HDLSAU12
제조업체 부품 번호:
35HDLSAU12
제조업체/브랜드:
Switchcraft / Conxall
설명의 일부:
3.5MM LCK SLD STEREO PLUG .12 GO
재고 상태:
40
제조사 :
Switchcraft / Conxall
제품 카테고리 :
오디오 커넥터
Actual Diameter :
0.140" (3.56mm)
Connector Type :
Phone Plug
Features :
Locking, Sealed, Strain Relief
Gender :
Male
Industry Recognized Mating Diameter :
3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Insulation Color :
Internal Switch(s) :
Does Not Contain Switch
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts :
3 Conductors, 3 Contacts
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C