IDSD-07-S-07.50-RW
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-07-S-07.50-RW
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Reverse Wiring
- Length :
- 0.625' (190.50mm, 7.50")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)