IDSD-04-D-04.80-G-R
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-04-D-04.80-G-R
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Contact Finish :
- Gold
- Length :
- 0.400' (121.92mm, 4.80")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)