TCSD-05-S-06.30-01
제조업체 부품 번호:
TCSD-05-S-06.30-01
설명의 일부:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.525' (160.00mm, 6.30")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)