IDSD-05-D-02.90-G
제조업체 부품 번호:
IDSD-05-D-02.90-G
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.242' (73.66mm, 2.90")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)