095-850-220M050
제조업체 부품 번호:
095-850-220M050
제조업체/브랜드:
Amphenol RF
설명의 일부:
TNC STRAIGHT PLUG TO TNC STRAIGH
재고 상태:
22
제조사 :
Amphenol RF
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
TNC Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
TNC Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
LMR 200
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Length :
19.69" (500.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms