IDSD-05-D-02.50-T
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-05-D-02.50-T
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Length :
- 0.208' (63.50mm, 2.50")
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)