A13KR13KR26E254B
제조업체 부품 번호:
A13KR13KR26E254B
제조업체/브랜드:
JST
설명의 일부:
JUMPER 13KR-6S-P - 13KR-6S-P 10"
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
JST
제품 카테고리 :
직사각형 케이블 어셈블리
Cable Termination :
IDC
Color :
Blue, Individual
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
13
Number of Rows :
1
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)