CG3-400UR/12
- 제조업체 부품 번호:
- CG3-400UR/12
- 설명의 일부:
- CARD GUIDE,CG3,3-PC ASSY,CNTRSUN
- Accessory Type :
- Polycarbonate, Snap-In Mount, 15.748" (400.00mm)
- For Use With/Related Products :
- 0.062 ~ 0.100" (1.57 ~ 2.54mm) Cards