M55-8004042-0150A
- 제조업체 부품 번호:
- M55-8004042-0150A
- 제조업체/브랜드:
- Harwin
- 설명의 일부:
- CBL ASSEM 1.27MM 40POS F-F 150MM
- 재고 상태:
- 12
- 제조사 :
- Harwin
- 제품 카테고리 :
- 직사각형 케이블 어셈블리
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 40
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)