24SX-3-16-6-R
- 제조업체 부품 번호:
- 24SX-3-16-6-R
- 설명의 일부:
- PCB GUIDE, LOCKING, STEEL, 8"
- Accessory Type :
- Steel, Chassis Mount, 6.000" (152.40mm)
- For Use With/Related Products :
- 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards