24SX-3-11-3-L
- 제조업체 부품 번호:
- 24SX-3-11-3-L
- 제조업체/브랜드:
- nVent Schroff
- 설명의 일부:
- PCB GUIDE, LOCK, STEEL, 5.5"
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- nVent Schroff
- 제품 카테고리 :
- 카드 가이드
- Accessory Type :
- Steel, Chassis Mount, 5.000" (127.00mm)
- For Use With/Related Products :
- 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards