FFTP-05-D-08.77-01-N-R
제조업체 부품 번호:
FFTP-05-D-08.77-01-N-R
제조업체/브랜드:
Samtec, Inc.
설명의 일부:
.050 X .050 C/L TWISTED PAIR FEM
재고 상태:
88
제조사 :
Samtec, Inc.
제품 카테고리 :
직사각형 케이블 어셈블리
Cable Termination :
IDC
Color :
Multiple, Twisted Pair (Round)
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.731' (222.76mm, 8.77")
Number of Positions :
10
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)