A10SUR10SUR32W254A
제조업체 부품 번호:
A10SUR10SUR32W254A
제조업체/브랜드:
JST
설명의 일부:
JUMPER 10SUR-32S - 10SUR-32S 10"
재고 상태:
368
제조사 :
JST
제품 카테고리 :
직사각형 케이블 어셈블리
Cable Termination :
IDC
Color :
White, Individual
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
10
Number of Rows :
1
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.031" (0.80mm)