TCG1-3.925-23
- 제조업체 부품 번호:
- TCG1-3.925-23
- 제조업체/브랜드:
- Essentra Components
- 설명의 일부:
- TENSION CARD GUIDE 2 GRIP 3.925"
- 재고 상태:
- 917
- 제조사 :
- Essentra Components
- 제품 카테고리 :
- 카드 가이드
- Accessory Type :
- Polycarbonate, Snap-In Mount, 3.925" (99.70mm)
- For Use With/Related Products :
- 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards