SFS-651-CI
- 제조업체 부품 번호:
- SFS-651-CI
- 제조업체/브랜드:
- Bivar, Inc.
- 설명의 일부:
- CARD GUIDE SNAP COND 6.51"L NAT
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Bivar, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 카드 가이드
- Accessory Type :
- Nylon, Snap-In Mount, 6.510" (165.35mm)
- For Use With/Related Products :
- 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards