IDSD-31-D-02.50-G
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-31-D-02.50-G
- 재고 상태:
- 98
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.208' (63.50mm, 2.50")
- Number of Positions :
- 62
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)