1418N4T10
- 제조업체 부품 번호:
- 1418N4T10
- 제조업체/브랜드:
- Hammond Manufacturing
- 설명의 일부:
- ENCLOSURE STEEL
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Hammond Manufacturing
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 2160in² (1.394 m²)
- Color :
- Gray
- Container Type :
- Enclosure
- Design :
- Hinged Door
- Features :
- Height :
- 10.000" (254.00mm)
- Material :
- Metal, Steel
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66, NEMA 3R,4,12,13, UL 508A
- Size / Dimension :
- 60.000" L x 36.000" W (1524.00mm x 914.40mm)
- Thickness :
- 0.079" (2.00mm)