HLCD-20-24.00-TD-TH-1
- 제조업체 부품 번호:
- HLCD-20-24.00-TD-TH-1
- 설명의 일부:
- CBL ASS HDR SELF-MATE 40POS 24"
- 재고 상태:
- 10
- Connector Type :
- Plug to Plug, Reversed
- Contact Finish Thickness :
- 50.0µin (1.27µm)
- Features :
- Length :
- 2.00' (609.60mm)
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Cable :
- 0.010" (0.25mm)
- Pitch - Connector :
- 0.020" (0.50mm)