1447SN4L12
- 제조업체 부품 번호:
- 1447SN4L12
- 설명의 일부:
- ENCLOSURE STEEL
- Area (L x W) :
- 2243in² (1.447 m²)
- Color :
- Gray
- Container Type :
- Enclosure
- Design :
- Hinged Door
- Features :
- Height :
- 12.000" (304.80mm)
- Material :
- Metal, Steel
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 60.000" L x 37.380" W (1524.00mm x 949.45mm)
- Thickness :
- 0.079" (2.00mm)