NSYPLD8500G
제조업체 부품 번호:
NSYPLD8500G
제조업체/브랜드:
Schneider Electric
설명의 일부:
7035 FS POL 850X465X320 DIN00
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Schneider Electric
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
613in² (3952cm²)
Color :
Gray
Container Type :
Enclosure
Design :
Hinged Door
Features :
Height :
12.598" (320.00mm)
Material :
Fiberglass/Polyester
Material Flammability Rating :
Product Status :
Obsolete
Ratings :
IP43
Size / Dimension :
33.465" L x 18.307" W (850.00mm x 465.00mm)