T97F686K035HAA
제조업체 부품 번호:
T97F686K035HAA
제조업체/브랜드:
Vishay / Sprague
설명의 일부:
CAP TANT 68UF 10% 35V SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Vishay / Sprague
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100mOhm @ 100kHz
Failure Rate :
Features :
High Reliability
Height - Seated (Max) :
0.201" (5.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code :
F
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Ratings :
COTS
Size / Dimension :
0.299" L x 0.236" W (7.60mm x 6.00mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Conformal Coated
Voltage - Rated :
35 V