M80-FF22068F2-0450L
- 제조업체 부품 번호:
- M80-FF22068F2-0450L
- 설명의 일부:
- CBL ASSY 2MM 20POS FMALE TO WIRE
- 재고 상태:
- 13
- 제품 카테고리 :
- 직사각형 케이블 어셈블리
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- Multiple, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Screw Lock
- Length :
- 1.48' (450.00mm)
- Number of Positions :
- 20
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)