A20KRW20KRW26E152D
- 제조업체 부품 번호:
- A20KRW20KRW26E152D
- 제조업체/브랜드:
- JST
- 설명의 일부:
- JUMPER ASSEMBLY SKT-SKT 20POS 6"
- 제조사 :
- JST
- 제품 카테고리 :
- 직사각형 케이블 어셈블리
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Blue, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Length :
- 0.500' (152.40mm, 6.00")
- Number of Positions :
- 20
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)