A06XSR06XSR36R295B
제조업체 부품 번호:
A06XSR06XSR36R295B
제조업체/브랜드:
JST
설명의 일부:
JUMPER 06XSR-36S - 06XSR-36S 12"
재고 상태:
951
제조사 :
JST
제품 카테고리 :
직사각형 케이블 어셈블리
Cable Termination :
IDC
Color :
Red, Individual
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Length :
0.968' (295.00mm, 11.61")
Number of Positions :
6
Number of Rows :
1
Pitch - Cable :
Pitch - Connector :
0.024" (0.60mm)