R103-200-000
- 제조업체 부품 번호:
- R103-200-000
- 제조업체/브랜드:
- Hammond Manufacturing
- 설명의 일부:
- BOX ALUM GRAY 7.874"L X 7.874"W
- 제조사 :
- Hammond Manufacturing
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 62.0in² (400cm²)
- Color :
- Gray
- Container Type :
- Box
- Design :
- Cover Included
- Features :
- Watertight
- Height :
- Material :
- Metal, Aluminum
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66
- Size / Dimension :
- 7.874" L x 7.874" W (200.00mm x 200.00mm)