IDSS-16-D-05.00-G
제조업체 부품 번호:
IDSS-16-D-05.00-G
설명의 일부:
CABLE ASSEM .1" 16POS F-F 5"
재고 상태:
2,268
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Length :
0.417' (127.00mm, 5.00")
Number of Positions :
16
Number of Rows :
1
Pitch - Cable :
0.100" (2.54mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)