R211-160-000
제조업체 부품 번호:
R211-160-000
제조업체/브랜드:
Hammond Manufacturing
설명의 일부:
BOX PLASTIC GRAY 6.3"L X 6.3"W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Hammond Manufacturing
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
44.6in² (288cm²)
Color :
Gray
Container Type :
Box
Design :
Split Sides
Features :
Watertight
Height :
3.543" (90.00mm)
Material :
Plastic, Polycarbonate
Material Flammability Rating :
UL94 HB
Product Status :
Active
Ratings :
IP66, NEMA 4,4X,12,13
Size / Dimension :
6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm)