R210-080-000
제조업체 부품 번호:
R210-080-000
제조업체/브랜드:
Hammond Manufacturing
설명의 일부:
BOX PLASTIC GRAY 3.15"L X 3.15"W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Hammond Manufacturing
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
9.92in² (64.0cm²)
Color :
Gray
Container Type :
Box
Design :
Split Sides
Features :
Watertight
Height :
2.362" (60.00mm)
Material :
Plastic, Polycarbonate
Material Flammability Rating :
UL94 HB
Product Status :
Active
Ratings :
IP66, NEMA 4,4X,12,13
Size / Dimension :
3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm)