R200-160-000
- 제조업체 부품 번호:
- R200-160-000
- 제조업체/브랜드:
- Hammond Manufacturing
- 설명의 일부:
- BOX ABS GRAY 6.3"L X 6.3"W
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Hammond Manufacturing
- 제품 카테고리 :
- 박스
- Area (L x W) :
- 39.7in² (256cm²)
- Color :
- Gray
- Container Type :
- Box
- Design :
- Split Sides
- Features :
- Watertight
- Height :
- 2.362" (60.00mm)
- Material :
- Plastic, ABS
- Material Flammability Rating :
- UL94 HB
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66, NEMA 4,4X,12,13
- Size / Dimension :
- 6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm)