NSYCRN33150P
제조업체 부품 번호:
NSYCRN33150P
제조업체/브랜드:
Schneider Electric
설명의 일부:
ENCL. CRN33/150PM
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Schneider Electric
제품 카테고리 :
박스
Area (L x W) :
140in² (900cm²)
Color :
Light Gray
Container Type :
Enclosure
Design :
Hinged Door
Features :
Height :
5.906" (150.00mm)
Material :
Steel
Material Flammability Rating :
Product Status :
Active
Ratings :
IP66
Size / Dimension :
11.811" L x 11.811" W (300.00mm x 300.00mm)